Jdi na obsah Jdi na menu

Běh na Mědník 2015

19. 4. 2015

Včera nás na startu závodu jeho pořadatel chválil, že je na nás spoleh, že se každý rok ukážem. Na Mědník se těším vždycky, ale vždy při závodu přemýšlím, proč tam každoročně jezdím. Cestou přes Klínovec sněží a je pod nulou. Na startu v Klášterci o moc tepleji není, ale alespoň občas vykoukne sluníčko, tak volím kraťasy a triko.Naše sestava byla Ondra, Perry, Suchoš a Jirka K. Měl jet ještě Jirka Š., ale rýmička ho nepustila na trať. Přes každoročně perfektní organizaci přišlo relativně málo závoďáků, což mi přišlo škoda, na trati chyběli soupeři, se kterými by se dalo navzájem tahat.

Trasa je známá, krásně ji po jednotlivých kilometrech popsal Michal Havlíček - kopec, kopec jako kráva, kopec, kopec, kopec...:) O běhu lze v tomto závodě hovořit tak na prvním kilometru a pak v úseku mezi sjezdovkou a cílem. To mezitím je pro hodně startujících procházkou ve svazích, kde se dá téměř chodit po čtyřech. Je ale nádherná a je dobře, že se běhá takhle z jara, kdy ještě les není zarostlej a tak ti pomalejší se můžou aspoň kochat. Startuju ze zadu se Suchošem, protože není kam spěchat a celou cestu tak i vydržíme. Perry s Ondrou to rvali už z kraje z první lajny a to jim vydrželo až do cíle. Perry doběhl celkově čtvrtej a druhej v kategorii, Ondra čtvrtej v kategorii, oba v perfektních časech!

Ještě k organizaci, na občerstvovačce kromě vody a iontů ještě pivo a rum, v cíli teplý čaj a v ceně ještě guláš a pivo. Rum? Chtěl jsem té paní říct, jestli to myslí vážně?? Prej šel ale na dračku.. asi se necháme inspirovat na Krušnej seběh..

 

Tak zase za rok..

Výsledky ke stažení tu:  http://ulozto.cz/xrNAVEkh/vysledky-mednik-2015-pdf

Fotky pořadatele tu: http://ulozto.cz/xTzgn7fV/beh-na-mednik-2015-rar

 

JK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.

(perry, 20. 4. 2015 19:27)

Ríša si prej ruma dal a vyhrál. Příšt to zkusim taky.

Re: .

(Gumofka , 21. 4. 2015 19:25)

Jojo, slyšel jsem, chtělo by to ale vyzkoušet v tréninku..

Re: Re: .

(Ondra, 27. 4. 2015 22:16)

My ale poctivě trénujem a hospody vynecháváme.. i když na takovou zastávku občas přijde řeč..