Jdi na obsah Jdi na menu

Karlovarský půlmaraton

27. 5. 2013

Tak PIM konečně zavítal i do našeho kraje a to by nebyl WBT, aby se tu pořádně neukázal. Na tuhle akci jsme se těšili dost dlouho a nakonec se to čekání vyplatilo. Sobota z pohledu počasí sice nebyla nejpovedenější, sníh na konci května opravdu není to pravé oříškové, ale ve Varech v šest večer příjemná teplota a beze srážek. V 17:30 sraz u Alžbětinek na společné foto, schází se celá banda wiťáků současnejch i bejvalejch. Pár silných slov o plánovaném čase, protažení, 3x na malou (viď Fílo) a už stojíme v koridoru hned za elitou. Jsme si tam sice trochu nesví, ale kamery jsou na dohled a vo to de. Start a letíme jak splašený, popis běhu nemá smysl, 21 km se do cíle nějak uběhnout musí, co ale bylo cestou, to nemělo chybu. Takovouhle diváckou kulisu by mohl závidět leckterý prestižní závod. Diváci byli úžasní, podél celé trasy šla cítit podpora, ale nej byli neustále skandující cikáňata u dolňáku, kuchaři třískající naběračkami do poklic a v neposlední řadě všichni známí i neznámí, kterým patří dík. Šli jsme do toho jako tým, takže jsme povětšinou běželi ve skupinách a navzájem se tahali, takže ve výsledku padlo pár osobáků a prvopůlmaratonci doběhli s velmi slušnými časy. Připojuji pár screenů z výsledků(smazal jsem je, jsou připojeny ve fotogalerii), chybí tam Perry, který snad běžel na číslo nějakého padesátníka a zaběhl mu třetí flek v kategorii:) 

Fotky Hanky K. připojeny v galerii, spousta dalších na rajčeti..

Fotky od Petr Klíčka,

http://littlekeyy.rajce.idnes.cz/Karlovarsky_pulmaraton_25.5.13_-_pohledem_tuhnicaka/

Fotky bajkerů

https://picasaweb.google.com/bikerikv/KarlovarskyPulmaraton2013

 

JK

 

Náhledy fotografií ze složky Karlovarský půlmaraton 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: !!!witte!!!

(Jirka, 29. 5. 2013 21:05)

Jestli je pochvala za fandění rasismus, tak slibuji, že v dalších příspěvcích se veškerých pochval vyvaruji.

Re: Re: !!!witte!!!

(Jaroslav Kazatel, 6. 6. 2013 17:07)

Ahoj vám všem,
komentář uvedený pod mým jménem (Jarda Kazatel) z 29.5. jsem nepsal já a tudíž nevyjadřuje můj názor. O těchto stránkách a zde uvedeném komentáři jsem se před minutou dověděl od Jirky Šilhana. Nestalo se mi to poprvé, že nějakej magor uveřejnil komentář pod mým jménem. Je mi ho líto.
Mějte se fajn a hodně úspěchů.
"opravdový" Jarda Kazatel

Re: Re: Re: !!!witte!!!

(Jirka, 6. 6. 2013 17:34)

Díky za info, nikdy by mě nenapadlo, že na sportovně zaměřených stránkách budeme řešit takvýhle blbosti.. falešný příspěvek jsem smazal, zkusím ještě přes IP adresu najít, co to bylo za vtipálka..

Re: !!!witte!!!

(Suchoš (Martin Suchopár), 30. 5. 2013 14:43)

Slibuju, že při dalším ročníku už si s nimi neplácnu, ani nezamávám !

.

(perry, 30. 5. 2013 17:06)

Report už i u mě. Cikáňata byly skvělý, jen dokreslily atmosféru závodu a skvěle fandily tam, kde jinak bylo celkem prázdno. http://peryho.wordpress.com/2013/05/30/etbikez-camp-a-varskej-pulmaraton/

.

(perry, 29. 5. 2013 18:56)

Perry 1:31:12, ale pyšnej na to nejsem. Podrobnosti snad brzo v reportu u mě.