Jdi na obsah Jdi na menu

Norbiho 12

25. 3. 2013

 

Ráno začlo pohodovou snídaní s dvěma litry zelenýho čaje, kterej se někde v půli cesty do Plzně ozval a musel ven. Že je něco špatně, jsem poznal o chvíli později, kdy čaj nekončil na zemi přede mnou, ale v pravym úhlu o metr a půl dál. -3°C a nechutnej vítr vydržel až do Plzně. Takže rychle se zaregistrovat a zpět do auta. Tam za chvíli přisedl i Perry a Filip. Místo protažení a rozklusu jsme pokecali v již zamlženým autě a za 5 11 se odhodlali vylézt ven. Na startu se už řadilo přes sto závoďáků, přičemž se dalo dobře poznat, kdo koukal na který server s počasím. Daly se vidět všechny kombinace od krátkých trik a trenek ke kulichům a péřovkám – i Fíla měl asi 4 vrstvy. Poslední instrukce k trati, upozornění na led na trati a už běžíme a narychlo zapínáme stopky. Perry někam vpředu mizí a já v klídku s Fílou první kilák vykecáváme. Spousta natěšených to narvala hned ze začátku, takže na druhým do toho kopu zase já, abych ty zatuhlý předběh. Až na pátej mírně zvlněnej terén po lesních cestách s bahnitejma loužema přes celou cestu pořád předbíhám a čekám, jak mě sejme kilometrovej výběh na Krkavec. Bez zaváhání vyspěchám hore, na občerstvovačce srknu ledový vody a zkouším něco nahnat v seběhu. Nestíhám nic vnímat, cesta je samej kořen, tak dávám bacha, abych stejně jak loni nezakop. Výběh seběh zavázat tkaničku výběh seběh cíl. Filip mě nepředběh a čas pod hodinu. Oba cíle splněny.
Perry s časem 51:58 perfektní 6. místo v kategorii, já necelých sedm minut za ním – oba jsme zlepšili přes tři minuty. Fíla stihnul ještě pod hodinu dofunět a říkal něco o chybějícím tréninku.
Škoda tedy jen toho počasí, které samotnému závodu nevadilo, ale nezdrželi jsme se v místě konání dýl, než bylo bezpodmínečně nutný.
 
Výsledky:

Pár fotek:

https://picasaweb.google.com/111358587222465506333/Norbiho122013NaTrati#

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.

(perry, 26. 3. 2013 12:11)

Jak říkáš, při závodě bylo teplo až až, hlavně ve stoupání na Krkavec, ale minulej rok bylo příjemný ještě posedět na sluníčku. Filipovi Plzeň očividně nesvědčí. Mimochodem, jel jsem pak vyzvednout holky do Plazy a potkal jsem Filipa v A3 sportu. Asi sháněl nějaký rychlejší boty :-)