Jdi na obsah Jdi na menu

Víkend ve znamení WBT

16. 9. 2012

Víkend dělící září na dvě poloviny se nesl plně v závodním duchu a Witte Bike Team se prosadil prakticky na všech frontách. Vše začal sobotní kros v Abertamech, kde Kuba obsadil 1. místo v kategorii M20-29 (3. celkově). Další důležité body do ligy si připsali i ostatní členové - Jirka, Ota, Honza, a další.

Několik málo minut po ukončení běžeckého krosu v Abertamech se rozjel silniční závod okolo Nechranic v Kadani, kam vyrazil Martin. A výlet to byl opět úspěšný, 3. místo v kategorii (6. celkově) bylo jasným důkazem, že WBT je vidět již téměř všude, gratulujeme :-)

A aby toho nebylo málo, úspěšný víkend pro WBT byl završen v neděli na Běhu kolem tří rybníků v Bečově, kde Anna vybojovala 1. místo v kategorii a neméně úspěšně si počínal i absolutní vítěz Kuba. Pozadu nezůstali ani ostatní. Ota si připsal body za 4. místo, dále 8. Tomáš B. a 10. Jirka. Gratulace všem.

Forma všech členů týmu před finišem ligy běžců roste, takže se máme ještě na co těšit - ve hře je stále 2. místo v poháru družstev :-)

 

V karlovarském deníku:

karlovarsky.denik.cz/ostatni_region/abertamsky-kros-vyhral-coufal-20120921.html
 

karlovarsky.denik.cz/ostatni_region/kolem-tri-rybniku-v-becove-bezel-nejrychleji-kuba-coufal-20120920.html
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Foto z Bečova

(Kuba, 17. 9. 2012 17:23)

http://fandou.rajce.idnes.cz/BEH_KOLEM_TRI_BECOVSKYCH_RYBNIKU_2012/