Jdi na obsah Jdi na menu

Víkendový report

17. 10. 2012

Další z podzimních víkendů byl opět plný závodů a WiTTE Bike Team byl vidět po celé republice.

V sobotu startoval na Křížovém vrchu tradiční Nejdecký kros. Skvěle si zaběhl Kuba Coufal pro první místo, na co jsme si už skoro zvykli, v kategorii ale doběhl první i Jirka Šilhan, škoda jen že ve výsledcích zkonili klub a přiřadili ho k Jiskře. Na "oblíbeném" 4. místě skončila Hanka Brožků, které chyběly 3 vteřiny k bedně..(čtvrtá místa byla tento íkend oblíbená)

Výsledky zde:

http://www.lyzaribezcinejdek.estranky.cz/clanky/poradame/nk-vysledky.html

 

Ve stejný den startoval v Josefově dole 17. ročník NovaAuthorCupu, kam se jezdí zavírat bajková sezóna. Děbi, Jarda a Báčus tam poslední léta nesmí chybět a i letos zajeli hodně slušný časy. Z celkových 2500 startujících Děbi na 54. místě, Báčus v "dědcích" 45. Nó, konec sezóny to ale ještě nebude, Varáci ji zavírají na Bahnech, letos budou 17.11.

Výsledky tuna:

http://www.sportsoft.cz/cs/zavod/results/800?rid=956

Neděle začala Během z Pístova (Chodová Planá). Ač spousta z nás slibovala účast, nakonec se na start postavil pouze Jirka Krůdl překvapivě i s Gabčou. Na trati plné kravských koláčů skončil Jirka v kategorii na čtvrtém místě. (mohl být pátý, ale místní borec hlásající před startem ambice na traťový rekord zabloudil:) Gábina s přehledem uvisela třiasedmdesátiletého veterána a rozhodně nedoběhla poslední:) Přestože body do Ligy běžců lákaly, závod do Chodova na start Smolničáku se nekonal. Výsledky ještě nebyly zveřejněny.

Poslední akcí víkendu byl Běh Smolnickým kopcem. Kuba tradičně na bedně a Hanka na svém oblíbeném čtvrtém místě..

Výsledky:

http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=16414&stats=2

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář